П`ятниця, 24.05.2019, 22:49
Вітаю Вас, Гість | RSS
shashkinet.net
Спрощена версія сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2017 » Травень » 10 » Cімейно-спортивний захід присвячений Дню Перемоги « Інтелектуальні ігри дітей та батьків»
21:04
Cімейно-спортивний захід присвячений Дню Перемоги « Інтелектуальні ігри дітей та батьків»
06 травня 2017 року в приміщенні ПНЗ ДЮСШ з шахів та шашок ЧОО ФСТ «Україна» відбувся сімейно-спортивний захід присвячений Дню Перемоги « Інтелектуальні ігри дітей та батьків», а саме в таких видах спорту, як шахи та шашки.
Захід мав на меті збільшення взаєморозуміння батьків з дітьми шляхом організації спільного змістовного дозвілля, залучення дітей та дорослих до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Ідея проведення даного заходу походила від батьків вихованців ДЮСШ, яку підтримали тренери-викладачі. Загальну організацію заходу здійснювали Чернігівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, ПНЗ ДЮСШ з шахів та шашок ЧОО ФСТ «Україна», відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.
В змаганнях з шахів приймали участь 18 родин, які грали команда проти команди за швейцарською системою в 7-мь турів з контролем часу 10 хвилин на партію, з шашок -13-ть родин, які змагались за коловою системою з контролем часу 3 хвилини плюс 2 секунди за хід кожному з учасників. До участі у заході допускались діти віком до 14-ти років з батьками (за відсутності батька грав дідусь, або хрещений батько).
Переможці визначались у командному і особистому заліку. Після чотирьох годин змістовної боротьби в змаганнях з шахів в командному заліку перемогла родина Ладанай ( Роман –син, Михайло – батько), друга сходинка у родини Недригайлови ( Михайло – син, Володимир – батько). Бронзову нагороду отримала родина Габібови ( Айнан- син, Ельшад – батько).
В особистому заліку серед батьків :
1 місце Довженок Василь (7 очок з 7 можливих)
2 місце Донець Руслан 6 очок
3 місце Ладанай Михайло 5,5
серед дітей:
1 місце Мороз Олександр ( 6 очок з 7 можливих)
2 місце Пономарьов Михайло 5,5 очок
3 місце Габібов Айхан 5 очок
В змаганнях з шашок в командному заліку перемогла родина Войтіна (Дмитро - син, Олександр – батько) – 37 очок, другою була родина Богуш (Євген – син, Надія – мати) – 36 очок, а третя сходинка за родиною Василенка ( Володимир – син, Ігор – батько) – 32 очки.
В особистому заліку серед батьків трійка призерів була наступною :
1 місце Петренко Анатолій 19 очок з 24 можливих
2 місце Войтін Олександр 16 очок
3 місце Богуш Надія 16 очок
серед дітей призові місця зайняли :
1 місце Нетреба Кіріл 22 з 24 можливих
2 місце Войтін Дмитро 21 з 24
3 місце Богуш Євген 20 з 24.
Команда-переможець була нагороджена кубком в кожному виді спорту. Родини-призери нагороджені грамотами, медалями та подарунками. Крім того всі учасники заходу отримали заохочувані подарунки, позитивні емоції, та гарний настрій.
Просмотров: 308 | Добавил: maksim_perepelica | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вхід (log in)
Пошук